Dundagas kinoteātra repertuārs (1985.)

Piedāvājam iepazīties ar filmu reģistrācijas žurnālu, kurā redzams kādas filmas rādītas Dundagas kinoteātrī “Oktobris” 1985. gadā.

Iepriekš jau rakstījām, ka Dundagas ciemata tautas deputātu padomes izpildkomitejas 27.10.1983.  sēdē izskatīja jautājumu par pasākumiem kultūras darba uzlabošanā Dundagas ciematā. Tajā ziņoja arī par to, ka kapitāli atremontētas ir Kultūras nama telpas, uzstādīta jauna kino demonstrēša­nas iekārta kinoteātrī  “Oktobris” un tas vairākus ceturkšņus pēc kārtas sociālistiskajā sacensību rajonā izcīnīja pirmo vietu un ceļojošo vim­peli.
Kinoprojektors 23КПК Dundagas kinoteātrī "Oktobris"

Kinoprojektors 23КПК Dundagas kinoteātrī “Oktobris”

No žurnāla ierakstiem par atsevišķiem mēnešiem redzams, ka mēnesī notika 16 pieaugušo un 8 bērnu seansi un vidēji mēnesi to apmeklēja aptuveni 1000 pieaugušie un 600 bērni. Savukārt biļešu ieņēmumi mēnesī svārstījās no 250 līdz 350 rubļiem.
kinrepertuars_1985_04-06

kinrepertuars_1985_10-12

Pēc žurnāla ierakstiem redzams, ka seansi notikuši trešdienās, piektdienās un svētdienās, pie tam ja trešdienās un piektdienās pārsvarā notika līdz trim seansiem, no kuriem vismaz viens bija bērnu, tad svētdienās kinoteātrī rādīja vienu pieaugošo seansu.
Kinoteātrī rādītas ne tikai Padomju savienībā, tai skaitā arī Rīgas kinostudijā veidotās filmas, bet arī filmas no Pakistānas, ASV, Turcijas, VDR, Polijas, Francijas un protams Indijas.
Tā, piemēram, 1985. gada 30. janvārī kinoteātrī rādīta 1969. gadā uzņemtā aktierfilma “Līvsalas zēni”, kura daļēji filmēta Dundagā.
Dundagas kinoteātra filmu reģistrācijas žurnāls (1985.)
Bilžu galerija “Dundagas kultūras nams/tautas nams”

Jautājumus, ierosinājumus vai informāciju ar kuru Jūs gribētu padalīties, sūtiet uz: dundagasvesture@gmail.com

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s